sponsorkliks

Onze jeugd speelt iedere zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur  
Senioren iedere dinsdag en woensdag van 20:00 tot 22:00 uur

Op 7 februari is het 2e deel van het seizoen Van start gegaan. Met dit jaar een aantrekkelijk programma voor iedereen:

-We spelen op 7 banen
-Mike gaat door met trainen
-Training is er van 20:15-21:45 op 14 febr, 28 febr, 14 mrt en 28 mrt
-Voorjaarscompetitie door het herenteam met thuiswedstrijden op 21 febr, 7 mrt, 11 apr, 23 mei en 30 mei
-Elke woensdag mogelijkheid tot recreatief vrijspelen

Wat kun je verder nog verwachten?

De Jeugdcompetitie gaat 24 februari van start, ons 2e herenteam gaat ook voorjaarscompetitie spelen en doet dat op zaterdag. En de voorbereidingen voor de clubkampioenschappen zijn in volle gang, daarover binnenkort meer.

En verder..


Heb je een trainingsbehoefte, feedback of tips Geef dit aan bij het bestuur via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. zij gaan heel graag met jou in gesprek. 

Veel plezier allemaal!

Ga naar boven