We spelen iedere zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur

IMG 2042

Op vrijdag 18 augustus doet BCO mee met de Olympische Spelen op De Speelweek aan de Rozenlaan in Ouderkerk. Op deze laatste dag van de zomervakantie maken kinderen van 6 tm 12 jaar kennis met badminton.

Wij hebben 3 veldjes opgezet en ook onze beroemde shuttle-paal nemen we mee. We hebben ook wat hippe badminton-achtige gadget om mee te spelen!

Kom je kijken? Neem je racket mee en sla lekker even mee met een paar kids. Opgeven kan bij Masha of Jacqueline via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Meer info over het programma vindt je op deze website van De Speelweek.

Bent u nieuw?

en zoekt u informatie over onze vereniging?
KLIK dan hier en kom alles te weten.

netenracket

Ga naar boven