• Onze Jeugd speelt iedere zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur  
    Senioren op dinsdag van 20:15 tot 22:15 uur tot 1 maart en
  • Recreanten op woensdag van 20.00 tot 21.30 uur, vanaf 1 maart tot 22:00 uur

Beste senioren,success

al gedurende een aantal jaren gaat de competitie in maart van de dinsdag naar de woensdagavond. Nu boffen de recreanten want die kunnen een half uur langer spelen, en wat nog mooier is, er komen altijd een heleboel competitiespelers en die kunnen de recreanten de fijne kneepjes van het badminton aanleren?. Dat de competitie spelers ook boffen spreekt voor zich, er zijn namelijk heel gezellige spelers op de woensdagavond dus leuke en gezellige partijtjes zijn gegarandeerd. Alleen moeten de competitiespelers niet vergeten om een woensdag naar de Maenen te komen in plaats van de dinsdag. Wat ook fijn is is dat iedereen weer mag komen spelen, ongeacht of je een geldige QR code hebt of niet. Goed nieuws voor iedereen dus. Hopelijk allemaal tot woensdag.

Bent u nieuw?

en zoekt u informatie over onze vereniging?
KLIK dan hier en kom alles te weten.

netenracket

Ga naar boven