We spelen iedere zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur

Hoi lotenverkoper,

heb jij een verkoopboekje van de Grote Club actie gekregen, dan is het nu tijd om hem weer in te leveren. Dus neem hem aanstaande zaterdag mee naar de zaal en lever hem in bij de leiding. We hopen natuurlijk dat alle boekjes leeg terug komen. Mocht dat niet zo zijn of heb je alleen loten online verkocht dan is dat natuurlijk geen probleem. Maar wellicht zie je nog kans een paar familieleden, buren of vrienden te vragen of ze nog een lot willen kopen voor onze club. Online is heel makkelijk, klik op de volgende link en je kan zo loten bestellen, je kan ook de verkoper selecteren, is dat leuk of niet. Hier kan je bestellen: https://lot.clubactie.nl/lot/bc-ouderkerk-aan-den-ijssel/230363. Wel even met je ouders bespreken hoor.

groteclub 

Er lopen ook nog sponsor acties van de Plus en Albert Heijn. Deze week is de laatste week. Dus gaat er nog iemand een boodschap doen, vergeet dan niet om ons te sponsoren. En heb je nog bonnetjes van de Plus die nog niet verzilverd zijn, je kan ze ook meenemen naar de badminton, dan melden wij ze aan.

Bent u nieuw?

en zoekt u informatie over onze vereniging?
KLIK dan hier en kom alles te weten.

netenracket

Ga naar boven