• Onze Jeugd speelt iedere zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur  
  Senioren op dinsdag van 20:15 tot 22:15 uur en
 • Recreanten op woensdag van 20.00 tot 21.30 uur

Mondkapje is verplicht zodra je de Drie Maenen binnenstapt. Dus doe graag buiten je mondkapjes op totdat je in de sporthal bent en gaat spelen. Dit geldt voor spelers vanaf 13 jaar. 

Beste Leden,

de sporthallen mogen weer open gaan om verenigingen te ontvangen.

Wij zullen er dan ook direct gebruik van maken om dit aan te bieden.

Vanaf woensdagavond 8uur – 10uur is het voor de senioren mogelijk te spelen in de Drie Maenen

Vanaf zaterdagochtend 9.30uur - 12uur is het voor de jeugd mogelijk te spelen in de Drie Maenen

De regels die hierbij gelden zijn:

 • -Bij binnenkomst moet er een mondkapje gedragen worden voor de leeftijd >13jaar oud, deze mag tijdens het spelen natuurlijk af;
 • -Kleedkamers en douches mogen weer gebruikt worden;
 • -Er zal een inschrijflijst komen waarop iedereen aan het begin van de training zich in zal moeten schrijven;
 • -Bij aankomst en voor de training of het speelmoment, en dus voordat shuttles worden aangeraakt, desinfecteren spelers hun handen;
 • -Netten worden opgezet en afgebroken door maximaal twee personen per rijen van drie netten of één per enkel net, vooraf en achteraf worden de handen gedesinfecteerd;
 • -Overig trainingsmateriaal zoals dopjes, pylonen en dergelijke wordt door de trainer zelf neergelegd of –gezet, spelers blijven er zo veel als mogelijk met de handen vanaf;
 • -Ouders die hun kinderen komen brengen mogen de sporthal niet in, zet uw kind “af” voor de ingang van de sporthal;
 • -Tussen de verschillende oefeningen met shuttle en tijdens iedere uitleg je handen desinfecteren;
 • -Na het spelen graag wel weer 1,5 mtr afstand houden.

Om de zaal in te plannen is het wel van belang dat we weten (vooral de woensdag) wie er komen, laat dus een bericht achter als het plan er is

Ook al is er nog wat aanpassing nodig, gelukkig wordt er weer een begin gemaakt met spelen

en zijn wij ook van plan dit door te trekken tot het einde van de maand juni.

Tot woensdag of zaterdag!

Met vriendelijke groet

Het bestuur van Badminton Club Ouderkerk.

Jeugd

 • Fun Forest

  Zaterdag 9 juni is onze jeugd naar Fun Forest geweest. Waar ze allemaal over hun (boom)grens zijn gegaan. Het was een heerlijk dag met prachtig weer, teamwork en gezelligheid. Dank aan Martijn voor de organisatie en aan Ramon voor de sponsoring door Nomartech. En natuurlijk alle vrijwilligers voor hun hulp om er weer een top uitje van te maken. We sloten de dag af met wat afkoeling in de Kralingse Plas. Een mooie afsluiting van het jeugdseizoen, we zien elkaar weer in augustus met 'Krimpenerwaard in beweging' en natuurlijk weer op eerste zaterdag in september! 

  Voor alle leden zijn de foto's in de loop van de week te bekijken via deze link en met de inlogcode die je op 25 mei bij het ingaan van de Wet AVG hebt ontvangen. Niet ontvangen? Mail even naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

  Wil je zelf fotoos toevoegen aan het album, mail dan de foto's naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Jouw foto wordt geüpload in het album en niet gebruikt voor andere doeleinden.

   

   
 • Badminton School Toernooi 7 maart

  badmintonpoppetjeWoensdag 7 maart hebben 96 kinderen uit groep 5 tm 8 lekker gebadmintond. En wat een talent! Petje af voor de organisatie! Met dank aan de mannen van SynerKri en de 10 toppers die namens BCO aanwezig waren. Voor iedereen die tijdens het toernooi riep: 'badminton is écht leuk' neem je voucher mee en kom nog eens lekker een shutteltje bij ons slaan. Onze jeugd speelt op zaterdag van 9:30-12:00 neem schone schoenen mee, voor een racket zorgen wij.

   

Recreatie

Heeft u misschien interesse?

Denkt u wellicht, badminton, dat lijkt me wel wat. En bent u 18 jaar of ouder, kom dan eens lekker een shuttletje slaan in De Drie Maenen. We beginnen iedere woensdagavond om 20:00 uur en dan kunt u gewoon een keer komen om het te proberen. En bent u een beginner, geen probleem, u kunt direct gewoon meedraaien tussen allemaal gezellige mensen die u hartelijk ontvangen en wegwijs maken binnen de vereniging. Wel is het raadzaam om schone zaalschoenen aan te trekken. Een leen racket hebben wij wel. Mocht u het leuk vinden dan kunt u kiezen tussen een 10 strippenkaart, of nog leuker, gewoon lid worden van BC Ouderkerk. Dan kunt u elke woensdagavond gezellig badmintonnen. Hopelijk tot ziens!lachebekkie

Recreatiespelen

netenracketRecreatief spelen kan op woensdagavond van 20:00 tot 21:30 uur. Gezellig een shuttle-tje slaan, kom eens langs om de sfeer te proeven! Kleding en schoenen moet u zelf meenemen, rackets zijn aanwezig. Wordt u in september lid dan krijgt u van ons een beginners racket kado. Wij spelen in sporthal De Drie Maenen u bent v.a.20.00 uur van harte welkom. Wij bieden ook een Ritten-kaart aan. Wilt u meer informatie? Op hetbord in de zaal vindt u de naam van de gastheer/vrouw van de avond. 

 

Ga naar boven