Onze jeugd speelt iedere zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur  
Senioren iedere dinsdag en woensdag van 20:00 tot 22:00 uur

Tijdstip Schema Nr Thuis - Uit Uitslag
wo 6-3-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Ouderkerk, BC M1 - TAB Fly Over, BC M1  
za 9-3-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   Ouderkerk, BC J1 - DKC, BC J1  
za 9-3-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Ouderkerk, BC J2 - Cross Smash, BC J1  
ma 11-3-2019 19:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   ABC Swindregt M2 - Ouderkerk, BC M1  
za 16-3-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   The Flying Shuttle Barendrecht J2 - Ouderkerk, BC J1  
za 16-3-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   The Flying Shuttle Barendrecht J1 - Ouderkerk, BC J2  
wo 20-3-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Ouderkerk, BC M1 - Raptim, BC M1  
za 23-3-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   Ouderkerk, BC J1 - Mix, BC J3  
za 23-3-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Ouderkerk, BC J2 - ABC Swindregt J2  
vr 29-3-2019 19:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Phoenix '17 J1 - Ouderkerk, BC J2  
vr 29-3-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Network, BC M1 - Ouderkerk, BC M1  
za 30-3-2019 13:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   DEO, BV J2 - Ouderkerk, BC J1  
wo 3-4-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Ouderkerk, BC M1 - Conquesto M3  
za 6-4-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   Ouderkerk, BC J1 - Silver Shuttle, BV J2  
za 6-4-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Ouderkerk, BC J2 - Silver Shuttle, BV J3  
vr 12-4-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   TAB Fly Over, BC M1 - Ouderkerk, BC M1  
za 13-4-2019 08:45 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Cross Smash, BC J1 - Ouderkerk, BC J2  
za 13-4-2019 11:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   DKC, BC J1 - Ouderkerk, BC J1  
wo 8-5-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Ouderkerk, BC M1 - ABC Swindregt M2  
za 11-5-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   Ouderkerk, BC J1 - The Flying Shuttle Barendrecht J2  
za 11-5-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Ouderkerk, BC J2 - The Flying Shuttle Barendrecht J1  
vr 17-5-2019 19:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Raptim, BC M1 - Ouderkerk, BC M1  
za 18-5-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   Mix, BC J3 - Ouderkerk, BC J1  
za 18-5-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   ABC Swindregt J2 - Ouderkerk, BC J2  
wo 22-5-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Ouderkerk, BC M1 - Network, BC M1  
za 25-5-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   Ouderkerk, BC J1 - DEO, BV J2  
za 25-5-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Ouderkerk, BC J2 - Phoenix '17 J1  
za 1-6-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5   Silver Shuttle, BV J2 - Ouderkerk, BC J1  
za 1-6-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6   Silver Shuttle, BV J3 - Ouderkerk, BC J2  
zo 2-6-2019 12:15 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2   Conquesto M3 - Ouderkerk, BC M1  
Ga naar boven