Tijdstip Schema Thuis - Uit Uitslag
za 9-3-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Ouderkerk, BC J2 - Cross Smash, BC J1 1-7
ma 11-3-2019 19:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 ABC Swindregt M2 - Ouderkerk, BC M1 5-3
za 16-3-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 The Flying Shuttle Barendrecht J2 - Ouderkerk, BC J1 4-4
za 16-3-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 The Flying Shuttle Barendrecht J1 - Ouderkerk, BC J2 3-5
wo 20-3-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 Ouderkerk, BC M1 - Raptim, BC M1 2-6
za 23-3-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 Ouderkerk, BC J1 - Mix, BC J3 8-0
za 23-3-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Ouderkerk, BC J2 - ABC Swindregt J2 4-4 
vr 29-3-2019 19:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Phoenix '17 J1 - Ouderkerk, BC J2 6-2
vr 29-3-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 Network, BC M1 - Ouderkerk, BC M1 5-3 
za 30-3-2019 13:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 DEO, BV J2 - Ouderkerk, BC J1 7-1 
wo 3-4-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 Ouderkerk, BC M1 - Conquesto M3 7-1 
za 6-4-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 Ouderkerk, BC J1 - Silver Shuttle, BV J2 3-5
za 6-4-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Ouderkerk, BC J2 - Silver Shuttle, BV J3 7-1
za 13-4-2019 08:45 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Cross Smash, BC J1 - Ouderkerk, BC J2 7-1 
za 13-4-2019 11:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 DKC, BC J1 - Ouderkerk, BC J1 3-5
za 20-4-2019 9:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Ouderkerk, BC J2   Phoenix '17 J1 2-6
za 20-4-2019 9:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 Ouderkerk, BC J1   DEO, BV J2 2-6
za 4-5-2019 9:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 Ouderkerk, BC J1   DKC, BC J1  
wo 8-5-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 Ouderkerk, BC M1 - ABC Swindregt M2  
za 11-5-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 Ouderkerk, BC J1 - The Flying Shuttle Barendrecht J2  
za 11-5-2019 09:30 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Ouderkerk, BC J2 - The Flying Shuttle Barendrecht J1  
vr 17-5-2019 19:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 Raptim, BC M1 - Ouderkerk, BC M1  
za 18-5-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 Mix, BC J3 - Ouderkerk, BC J1  
za 18-5-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 ABC Swindregt J2 - Ouderkerk, BC J2  
wo 22-5-2019 20:00 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 Ouderkerk, BC M1 - Network, BC M1  
za 1-6-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5 Silver Shuttle, BV J2 - Ouderkerk, BC J1  
za 1-6-2019 09:00 Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6 Silver Shuttle, BV J3 - Ouderkerk, BC J2  
zo 2-6-2019 12:15 Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2 Conquesto M3 - Ouderkerk, BC M1  
Poulestand van Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 5
    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 DEO, BV J2 42 6 6 0 0 42 - 6 87 - 23 2199 - 1577
2 Silver Shuttle, BV J2 27 6 3 1 2 27 - 21 59 - 48 1916 - 1769
3 Mix, BC J3 21 6 1 3 2 21 - 27 46 - 59 1780 - 1846
4 Ouderkerk, BC J1 17 5 1 2 2 17 - 23 42 - 47 1493 - 1534
5 DKC, BC J1 17 5 1 2 2 17 - 23 37 - 48 1342 - 1465
6 The Flying Shuttle Barendrecht J2 12 6 0 2 4 12 - 36 28 - 74 1406 - 1945
Poulestand van Jeugdcompetitie U17-II - Jeugd U17-II afd 6
    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 Phoenix '17 J1 39 6 5 0 1 39 - 9 82 - 24 2081 - 1486
2 Cross Smash, BC J1 37 5 5 0 0 37 - 3 76 - 8 1722 - 980
3 Ouderkerk, BC J2 24 6 3 0 3 24 - 24 51 - 56 1825 - 1882
4 The Flying Shuttle Barendrecht J1 20 6 3 0 3 20 - 28 46 - 58 1710 - 1883
5 Silver Shuttle, BV J3 11 6 1 0 5 11 - 37 29 - 77 1568 - 2044
6 ABC Swindregt J2 5 5 0 0 5 5 - 35 11 - 72 1061 - 1692
Poulestand van Mannencompetitie B-Klasse - Mannen B-Klasse afd 2
    Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 Raptim, BC M1 25 4 3 1 0 25 - 7 53 - 17 1401 - 1143
2 ABC Swindregt M2 21 5 2 2 1 21 - 19 51 - 40 1721 - 1627
3 Network, BC M1 18 4 2 1 1 18 - 14 43 - 33 1447 - 1353
4 Ouderkerk, BC M1 15 4 1 0 3 15 - 17 32 - 39 1279 - 1355
5 Conquesto M3 9 5 0 2 3 9 - 31 19 - 69 1400 - 1770
6 TAB Fly Over, BC M1 0 0 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0

 

 

Ga naar boven