Steeds meer vindt je onze club in de publiciteit, daar zijn we als bestuur heel enthousiast over. We willen daar graag zorgvuldig mee om gaan en staan altijd open voor feedback op dit onderwerp.

Tijdens allerlei activiteiten van BCO zoals toernooien, competitie, training, verkoop geraniums en uitjes worden er van de leden foto`s gemaakt. Die foto`s zijn vaak te zien op de website en/of op Social Media. 

Leden stellen dit zelf over het algemeen zeer op prijs, de foto`s geven vaak een indruk van de sfeer en de activiteiten binnen onze vereniging. Soms worden foto`s gebruikt voor publicaties in Het IJsselblaadje, Het Kontakt, de nieuwsbrief of op een activiteiten poster. Naast dit alles worden soms video opnames gemaakt.

Leden en/of ouders kunnen bezwaar hebben tegen publicatie van foto's/filmpjes waarop zij zelf of waarop uw kinderen staan of worden afgebeeld. 

Laat ons weten als dat zo is!

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Ga naar boven