Bent u nieuw?

en zoekt u informatie over onze vereniging?
KLIK dan hier en kom alles te weten.

netenracket

Onze jeugd speelt iedere zaterdag van 9:30 tot 12:00 uur  
Senioren iedere dinsdag en woensdag van 20:00 tot 22:00 uur

De voorlopige teamindeling voor volgend seizoen is afgelopen woensdag bekend gemaakt. In februari hebben we iedereen persoonlijk gevraagd naar hun wensen en daar zoveel mogelijk rekening mee gehouden. We zijn trots dat we ook komend seizoen weer 4 teams competatief kunnen laten spelen op een uitdagend nivo. Het kan zijn dat je toch niet happy bent met de indeling, omdat er wellicht iets veranderd is in jouw persoonlijke situatie na de inventarisatie in februari. Als dat zo is vragen we jou om zo spoedig mogelijk contact op te nemen met Jacqueline. Graag alleen bij Jacqueline!!

 teamwork

Teamindeling Seizoen 2018-2019

Team 1 / 6e Divisie

Rob, Niels, Masha en Jacqueline

Team 2 / 7e Divisie

Martijn, Gerard, Tycho, Elma en Nancy

Team 3 / 9e Divisie

Teun, Jaco, Ramon, Coby, Arinda en Naomi

Team 4 / Heren B

Yamandu, Ian, Michel, Ruben, Coen en Hans                

 

 

 

Onze sponsors

Hier aanmelden
voor de nieuwsbrief

Agenda

September 2018
M D W D V Z Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

sponsorkliks

ik ben nieuw

 

Jeugd

 • Badminton School Toernooi 7 maart

  badmintonpoppetjeWoensdag 7 maart hebben 96 kinderen uit groep 5 tm 8 lekker gebadmintond. En wat een talent! Petje af voor de organisatie! Met dank aan de mannen van SynerKri en de 10 toppers die namens BCO aanwezig waren. Voor iedereen die tijdens het toernooi riep: 'badminton is écht leuk' neem je voucher mee en kom nog eens lekker een shutteltje bij ons slaan. Onze jeugd speelt op zaterdag van 9:30-12:00 neem schone schoenen mee, voor een racket zorgen wij.

   
 • In de prijzen!

  beker goudToppers; Gerard, Tycho, Daan en Sehmi konden zich goed presenteren op de Twaalfde editie BJO2018 van BC Blue Sky op zaterdag 27 januari 2018. De mannen gingen naar huis met 2 x een1e plaats en 1x een 2e plaats. Een mooie prestatie! 

   

Competitie

 • Mannenteam

  het mannenteam van BCO bestaat uit

  Yamandu, Ian, Michel, Ruben, Coen en Hans

  De wedstrijden kunt u hier vinden

   
 • Team 3

  Team 3 bestaat uit

  Teun, Jaco, Coby, Arinda en Naomi

  de competitiewedstrijden vind u hier

   
 • Team 2

  Team 2 bestaat uit

  Martijn, Gerard, Tycho, Elma en Nancy

  De competitiewedstrijden kunt u hier vinden

   
 • Team 1

  Team 1 bestaat uit

  Rob, Niels, Masha en Jacqueline

  De competitiewedstrijden kunt u hier vinden

Ga naar boven